Türi 5, 11314, Tallinn
+372 56 271 883
tarmo@brianjamesestonia.ee | Haagiste müük | Kvaliteetsed haagised aastast 1979

Kuidas osta?

Kui tellimus on edukalt meieni jõudnud, edastame Teile ettemaksuarve summas 50% tellimuse kogumaksumusest ( Juhul kui küsitud haagist ei ole kohapeal olemas). Tellimus jõustub kui ettemaksusumma on laekunud Haagise rent OÜ pangakontole. Ülejäänud 50% summast tasuda vahetult enne haagise üleandmist.

Juhul kui Teie poolt soovitud haagist ei ole ka Brian James Trailersi mandri-euroopa laos ning tehas hakkab soovitud haagist valmistama ning olete nõus pikema tarneajaga mille täpsustame – siis on nõutav 10% ettemaks haagise kogumaksumusest. Ülejäänud tasuda vahetult enne haagise meiepolset üleandmist. Usume siiralt, et Brian James Trailers järelhaagised on ka pikemat ootamist väärt. Küsige kindlasti huvi pakkuva haagise saadavuse kohta infot.

Tarneaeg tellimuse vormistamise kuupäevast on 1-2 nädalat (mõne mudeli puhul kuni 10 nädalat (see on vajalik selleks, et suudaksime Teile pakkuda lisaks kvaliteedile ja eksklusiivsele disainile ka konkurentsivõimelist hinda transpordikulusid optimeerides). Brian James Trailers ei valmista haagiseid masstoodanguna lattu, seetõttu ka tavapraktikast pikem tarneaeg, kuid siiski on igast mudelist mõni eksemplar saadaval kahenädalase tarneajaga. Oleme veendunud, et Te ei pea BJT haagistes pettuma ning saate järelhaagise omale kogu eluks.

Meist mitteolenevatel põhjustel võib tarneaeg osutuda pikemaks. Juhul kui klient soovib sel juhul tellimusest loobuda, tagastame ettemaksusumma.
Kui tellitud haagis on jõudnud Eestisse, haagise eest lõplikult tasutud ja toimingud liiklusregistrikeskuses tehtud, võib klient haagisele järele tulla.

Teie usaldusväärne haagisepartner,
Haagise rent OÜ